SPORY SĄDOWE, DOCHODZENIE ROSZCZEŃ, WINDYKACJA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Hurej-Słowik w Warszawie reprezentuje Klientów w sporach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych. Oferujemy kompleksową obsługę windykacyjną w celu odzyskania należności, osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.
Świadczymy usługi zastępstwa prawnego przed wszystkimi sądami, instytucjami i organami władzy publicznej. Usługi kompleksowej reprezentacji naszych Klientów obejmują wsparcie na etapie postępowania przedprocesowego, postępowania mediacyjnego, postępowania sądowego, postępowania egzekucyjnego, postępowania przed instytucjami i udział w negocjacjach.

Nasza Kancelaria oferuje usługi związane z odzyskiwaniem i windykacją należności wynikających z m.in.:

  • niespłaconych faktur
  • kar umownych
  • niespłaconych pożyczek
  • zaległości czynszowych
  • niedotrzymanych umów

Nasze usługi obejmują sporządzanie przedsądowych wezwań do zapłaty, reprezentację przed sądem i innymi instytucjami, udział w rozprawach, sporządzanie pism sądowych, w tym pozwów o zapłatę, wniosku o zawezwanie do próby ugodowej, reprezentowanie Klienta w toku postępowania egzekucyjnego, a także w postępowaniach o wyjawienie majątku dłużnika. Pomagamy wyegzekwować należności główne wraz z odsetkami i poniesionymi w związku z tum kosztami przez Klienta .

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów dochodzenia swoich roszczeń jest powierzenie sprawy profesjonalnej kancelarii, mającej doświadczenie w windykacji. Terminowa realizacja zobowiązań przez kontrahentów ma wpływ na sytuacje finansową przedsiębiorstwa, a , postępowania sądowe w sprawie dochodzenia roszczeń zwykle trwają bardzo długo, dlatego nie warto zwlekać z decyzją o przekazaniu swojej sprawy rzetelnemu adwokatowi. Doświadczenie i wiedza naszej Kancelarii w wielu przypadkach pozwoliła nam na uniknięcie długotrwałych i kosztownych procedur sądowych i zakończenie sporu na etapie przedprocesowym. Podstawowym kluczem do sukcesu Klienta jest zbudowanie na wczesnym etapie sporu przemyślanej strategii procesowej i siła argumentów przedstawianych na sali sądowej.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie w zakresie dochodzenia Państwa roszczeń, windykacji i sporów sądowych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie