o-kancelarii

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Justyna Hurej

Nasza Kancelaria Adwokacka mieści się w Warszawie dzielnica Wawer.

Jesteśmy nowoczesną, kreatywną i dynamiczną kancelarią adwokacką, która zapewnia skuteczne rozwiązywanie Państwa problemów. W naszej pracy kierujemy się zasadami profesjonalizmu, rzetelności oraz staranności. Zawsze zachowujemy pełną dyskrecję w sprawach Klientów, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie, zapewniając naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa. Do spaw drażliwych podchodzimy ze szczególną wrażliwością i delikatnością, by ograniczyć stres towarzyszący Klientowi, dbając o jego komfort. Praca jest naszą pasją i zawsze w pełni angażujemy się w każdą z powierzonych nam spraw.

Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe i najwyższe kwalifikacje, co pozwala nam reprezentować Klientów nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach, na terenie Warszawy i całego kraju, a także Klientów z za granicy.

Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy przed sądami wszystkich instancji, instytucjami i organami administracji, przygotowujemy opinie prawne, a także zapewniamy stałą obsługę adwokacką.

Kancelaria specjalizuje się w prawie upadłościowym, z pełnym sukcesem reprezentuje Klientów w sprawach o upadłość konsumencką i gospodarczą.
Do obszaru praktyki naszej Kancelarii należy także prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód i podział majątku, szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym sprawy o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, prawa spadkowego, w tym zachowek, prawa karnego i prawo pracy.

Kancelaria zajmuje się także obsługą prawną firm i przedsiębiorców.

Adwokat Justyna Hurej -założyciel i właściciel kancelarii – adwokat. Specjalizuje się w prawie upadłościowym -upadłość konsumencka i gospodarcza.

Prowadzi także liczne procesy w zakresie prawa cywilnego, w tym sprawy z zakresu prawa spadkowego, takie jak sprawy o zachowek, dział spadku, z zakresu prawa rodzinnego, takie jak rozwody, alimentacyjne i podziały majątku. Posiada także doświadczenie w postępowaniach z dziedziny prawa karnego zarówno jako obrońca, jak i pełnomocnik pokrzywdzonych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie