Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Hurej – specjalizacja pomoc prawna przy odszkodowaniach oraz dochodzenie odszkodowań w postępowaniach przed sądem.

Nasza Kancelaria Adwokacka w Warszawie (dzielnica Wawer) reprezentuje Klientów w sprawach zadośćuczynienia i odszkodowania za szkody majątkowe i niemajątkowe, na mieniu i na osobie. Od lat z sukcesami obsługujemy sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań. Pomoc prawna przy odszkodowaniach obejmuje przede wszystkim reprezentowanie Klienta w sądzie rejonowym (w sytuacji, w której wartość przedmiotu sportu nie przekracza 75.000 złotych) lub sądzie okręgowym (w sytuacji, w której wartość przedmiotu sporu przekracza powyższą kwotę). Rola naszego adwokata w tym zakresie nie sprowadza się jednak wyłącznie do reprezentowania Klienta przed sądem. Uczestniczymy w negocjacjach, reprezentujemy interesy Klienta przez zakładem ubezpieczeniowym – korzystamy z wszelkich dostępnych dróg prawnych, aby doprowadzić sprawę do jak najkorzystniejszego z perspektywy naszego Klienta finału.

Pomoc prawna przy odszkodowaniach – zakres usługi

Szkody majątkowe oraz szkody na osobie mogą powstać w wyniku różnych zdarzeń losowych tj. wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, kradzież, pożar, zalanie, ale również w wyniku błędów lekarskich i zaniedbań lekarskich.

W każdej sprawie istotne jest zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji wskazującej poniesioną szkodę tj. dotyczącej okoliczności zdarzenia, poniesionych kosztów i strat.

W zależności od okoliczności i rodzaju szkody, można dochodzić swoich roszczeń bezpośrednio od sprawcy szkody lub od zakładu ubezpieczeń.

Dochodzenie odszkodowań – pomoc prawna Warszawa, Wawer

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Hurej oferuje profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia na terenie Warszawy i całego kraju. Nasza oferta obejmuje analizę zdarzenia, ocenę szans na uzyskania rekompensaty za szkodę, reprezentowanie przed sądem, zakładem ubezpieczeń, udział w rozprawach, w negocjacjach, przygotowywanie wszystkich niezbędnych pism na etapie sądowym i przedsądowym.
W razie pytań czy wątpliwości odnośnie tematyki odszkodowań i zadośćuczynienia, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelaria Adwokacką. Każdy adwokat zajmujący się dochodzeniem odszkodowań z ramienia naszej Kancelarii to wysoko wykwalifikowany specjalista z bogatym doświadczeniem, który zapewni Państwu profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania, niezależnie do tego jaką przyjmie ono formę i jakich kroków prawnych będzie wymagało.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie