Kancelaria Adwokacka w Warszawie oferuje pełną obsługę prawną bieżącej działalności i realizowanych projektów. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców.

Prawo i regulacje prawne towarzyszą przedsiębiorcom na każdym kroku ich działalności. Coraz większa świadomość w tym zakresie powoduje, że firmy częściej chcą konsultować swoje decyzje biznesowe z doświadczonym prawnikiem.

Obsługa prawna firm i spółek – Warszawa

Obsługa prawna przedsiębiorców świadczona przez kancelarię jest zawsze dostosowana do potrzeb Klienta i obejmuje m. in.:

  • opiniowanie umów
  • przygotowywanie umów, regulaminów i statutów
  • obsługa korporacyjna
  • prowadzenie spraw pracowniczych
  • reprezentacja Klienta przed sądami,, organami administracji, organami egzekucyjnymi, w kontaktach z dłużnikami
  • windykacja wierzytelności
  • zakładanie i rejestracja spółek
  • rozwiązywanie i likwidacja spółek
  • rejestrowanie zmian w KRS
  • zmiany w zakresie umów i statutów spółek

W sytuacji gdy przedsiębiorca zawiera rożnego rodzaju umowy, prowadzi negocjacje lub musi podjąć decyzję, która może mieć znaczący wpływ na firmę warto skorzystać z obsługi prawnej świadczonej przez naszą Kancelarię Adwokacką. Konsultacja prawna z doświadczonym adwokatem pozwoli zabezpieczyć interesy i z pewnością zminimalizuje ryzyko i ewentualne straty finansowe.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nasza Kancelaria Adwokacka w Warszawie i skorzystania z naszych usług. Obsługa prawna firm obejmuje kompleksową, stałą pomoc prawną, jak też konsultacje doraźne. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości w związku z prowadzona przez Was działalnością nie warto zwlekać z decyzją o konsultacji prawnej ze specjalistą.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką, telefonicznego lub mailowego, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Obsługa prawna firmy i spółki: Dlaczego warto korzystać z pomocy kancelarii adwokackiej?

Współpraca z doświadczoną kancelarią adwokacją przynosi liczne korzyści. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bezpieczeństwo. Kancelaria jest w stanie zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed nieuczciwymi kontrahentami, pracownikami działającymi na szkodę firmy, a nawet zwykłymi błędami ludzkimi. Korzystanie z obsługi prawnej wpływa również na przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa. Wynika to przede wszystkim z profesjonalnych umów, a także zalet bycia reprezentowanym przez kancelarię – szybszego regulowania płatności przez klientów, większej ostrożności urzędów sprawujących działania kontrolne.

Jakie jeszcze korzyści płyną ze współpracy z doświadczonym prawnikiem? Dodatkowy czas to jedna z nich. Powierzając sprawy firmy kancelarii adwokackiej nie musisz się dłużej nimi zajmować osobiście. W ten sposób uwalniasz jeden ze swoich najcenniejszych zasobów, który możesz zainwestować w przedmiotową działalność przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie